NetteTercume.com

Online Translation Agency

İşinizi Uluslararası Pazarlara mı Taşımak İstiyorsunuz?

leave a comment »


Küçük çaptaki işinizi büyütmek ve uluslararası pazarda kendinize bir yer mi edinmek istiyorsunuz?? Tüm sorunlarınız için tek basit çözüm dil engellerini aşmaktır. Dil engellerini aşıp ta, gelecek için beklentilerinizi tercüme aracılığıyla dünyanın çeşitli dillerinde lanse ederseniz, işinizi kesinlikle uluslararası pazarda ön plana çıkarabilir ve popüler olabilirsiniz. İnsanların çoğu hali hazırdaki işlerini uluslararasılaştırmak için henüz bu adımı atamamışlardır tıpkı pek çoğunun uluslar arası pazarda tercümenin önemini gerçekten anlamamış oldukları gibi.. Kararlı bir Alman müşterinin internet üzerinden ürünlerinize göz atıp, alışveriş yapmak istediğini farz edelim, ancak bahsedilen ürün özellikleri ona göre anlaşılmaz bir dilde (örneğin, İngilizce) yazılmış olduğundan kişi umutsuzluğa kapılacaktır ve neticesinde sizde bu müşteriyi kaybetmiş ve işinizde zarara uğramış olacaksınızdır. Halbuki işiniz online olarak pazarlansa, her gün yüzlerce müşteri kaybetmeyi sona erdireceksiniz.   

Bununla ilgili bazı çok dilli hizmet sağlayıcıları ve tercüme büroları bulunmaktadır, bunları internette araştırarak işinizin uluslararası pazarlara açılması için onayınızı bekleyen birçok profesyonel tercüme bürosuna ulaşabilirsiniz. Bu yöntemle işinizi dünya çapında rağbet gören bir konuma sadece bir onayla taşıyabilirsiniz.

Tercüme anlayışı ayrıca işinizi etkin şekilde pazarlamanıza yardımcı olacak ve uluslar arası arenada ön plana çıkaracaktır. Promosyon kampanyanızı belirli bir ülkenin ana diline tercüme ettirirseniz, böylece her ülkeden daha çok müşteri elde ederek kazancınızı arttıracaksınız. Bunu bir kere yaptığınız zaman, işiniz büyüyecek ve bir daha hiçbir zaman küçük çapta kalmayacaktır, tüm bunlar tercüme anlayışı ile mümkün olabilir. Tercüme işleri bu günlerde oldukça rağbet gördüğünden, pek çok profesyonel tercüme bürosu işinizi kökten değiştirmek ve bütünüyle yeni bir yön vermek için hazır bulunmaktadırlar.

Tercüme ile dil engellerini aşar, müşterilerinizi etkiler, müşterilerinize daha çok yaklaşır, sağlıklı satıcı-müşteri ilişkileri kurar, işinizde sürekli artış elde eder, gelişim gösterir ve müşterilerinizin güven listelerine dâhil olursunuz. Bu tek seferlik yatırımla işinizde yıllarca süre giden tam desteği alırsınız.  

Reklamlar

Written by NetteTercume

Mart 7, 2011 3:12 pm

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: